Výzva Standy Kahánka – 27.5.2020

Ahoj,

 středeční swimrun: Protože nám nepřízeň osudu zrušila swimrun v Kolíně, tak jsem si Kolínský swimrun, zaběhal a zaplaval dneska podle svého uvážení. Do Kolína jsem přijel vlakem. Takže start a cíl zhruba u hlavního nádraží.
 1. plavání od Nového mostu na Horní ostrov, tady jsem proběhl kolem zdymadel a 2. plavání na Kmochův ostrov od špičky ostrova 3. plavání na pravý břeh Labe.
 Pak jsem běžel do vedlejší vesničky Hradišťko a tam si zaplaval v obou přírodních koupalištích. To druhé je spíš pro rybáře, trochu smrdělo, ale v obou byla voda krásně průzračná.
 Odtud jsem běžel lesíkem do Sendražic a kolem hřbitova a lesem po zelené a žluté do Třech Dvorů, kde mají přírodní koupaliště i se zázemím, asi pokud teda jsou lidi:-). Odtud zase k Labi na druhý břeh a zaplavat si do Sandberku, což bylo 8. plavání. Vrátil jsem se k Labi, abych přeplaval na druhý břeh, tam jsem hledal místo k výlezu, všude byly stovky včel. Nakonec jsem běžel po cyklostezce na pravém břehu Labe a za železničním mostem skočil do vody na poslední desáté plavání pod Nový most, kde jsem měl tašku s trikem a rouškou (karty mám v plavkách a platím hodinkama). Před odjezdem vlaku jsem se dobře nadlábnul v bufetu na nádraží:-)
 Naplaval jsem necelé 3km a naběhal 18km. Teplota vod se pohybovala od 16°C do 19°C.
Swimrun Kolín žije! 🙂
 
Standa