Staňte se partnery seriálu Czech Swimrun Tour!

Velmi si ceníme důvěry a spolupráce se všemi našimi partnery. Děkujeme!

Generální partner

Vaše logo

zde může být libovolný text, odkaz na web, ad.

Hlavní partneři

Naši partneři

logo matuska-dena
Výroba a prodej plaveckých pomůcek: plavecké desky, plavecké pásy, nadlehčovací kroužky, rukávky na plavání, hračky, denalepky a mnoho dalších plaveckých a cvičebních pomůcek ze zdravotně nezávadného materiálu s platnými certifikáty.
logo Blue70
Špičkové neopreny, kombinézy a plavecké doplňky Blueseventy u nás už 15 let zastupuje Petr Vabroušek. Značka tradičně zaměřená na triatlon a bazénové plavání nově přichází i s neoprenem Alliance, speciálně vyvinutým pro potřeby swimrunu. Všichni registrovaní účastníci získávají na zboží Blueseventy slevu 20%.
logo Trailpoint 300px
Traipoint je místo kde potkáš závodníky i hobíky, holky co uběhnou 100 mil na jeden zátah, borce s desítkou pod 33 minut, mistry světa, závisláky který naběhaj za tejden tolik jako ty za celej měsíc ale i obyčejný smrtelníky pro který se stalo běhání celoživotní vášní, nutností, ventilem, drogou…
ZZSSK
O Vaše zdraví se na závodě Swimrun Slapy budou starat profesionálové ze Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje.
lifefood_bezcz
Lifefood je česká firma, která je průkopníkem, leadrem a inovátorem v oblasti RAW FOOD (živé stravy) v České republice i v zahraničí. Již 12 let pro vás vyrábí prvotřídní RAW produkty v té nejvyšší BIO kvalitě, které posilují vaše zdraví, vitalitu a radost ze života. Navíc mají skvělou chuť.
kilpi_300px
Přijali jsme výzvu severu a vytvořili značku outdoorového oblečení a doplňků Kilpi.  Jsou testovány severem, jeho nespoutaností, hrdostí a nekompromisními nároky země mytických hrdinů. Pokud chcete zimu doopravdy prožít, musíte na ni být připravení. Kilpi znamená finsky štít. Tam, kde si příroda i domy svou obranu už vybudovaly, potřebujete ji i vy. Spolehněte se na oblečení a doplňky Kilpi. Budou vaším štítem, díky kterému budete v bezpečí a ochráněni.
Logo SWIMAHOLIC
Swimaholic je specializovaná prodejna s plavkami a plaveckým vybavením. Nabízí kompletní sortiment pro závodní plavce, ale i pro rekreanty a výkonnostní plavce. Kamenné prodejny Praha, Brno a Plzeň. Pro registrované závodníky nabízíme slevu 10%.
swim-secure
Britská firma Swim Secure se specializuje hlavně na plavecké bójky a batohy či kapsičky.Pomůcky využívají jak začátečníci, dálkový plavci, triatlonisté ale i profesionálové. Plavecké bójky obecně neslouží jen k tomu, abyste byli lépe vidět na otevřené vodě. Mají také další výhody a těmi jsou například úložný prostor pro věci, ale i možnost chycení při křeči během plavání.
Hammer Nutrition

Hlavním cílem společnosti Hammer je pomoci sportovcům dosáhnout nejvyššího stupně výkonu s péčí o jejich zdraví, a to díky holistickému přístupu k výživě a příjmu zdrojů energie. Již více než 30 let vyvíjíme nejefektivnější přírodní produkty bez přidaných cukrů, umělých barviv, příchutí, chemických prvků a konzervantů. K výrobě používáme pouze komplexní sacharidy, proteiny a přísady té nejvyšší kvality.

logo dressme
DRESSME.CZ – to není pouze eshop se skate oblečením a doplňky, ale v nabídce naleznete také spousty dalšího zboží ze světa street, fashion a sportu.
Tišnovské pivo - logo

Za poslední dva roky jejich piva posbírala mnohá významná ocenění na prestižních pivovarských soutěžích. Aktuálně jsou např. nositeli označení Nejlepší pivovar České a moravské pivní koruny pro rok 2020. Tišnovská piva, to je poctivá řemeslná práce. Jsou vařena ze 100% přírodních surovin. Neobsahují přidané chemické látky ani cukr. Ve stálé nabídce je 11 druhů a k nim se vaří příležitostné sezónní speciály.

Tep Factor logo

Nejlepší zážitky jsou ty týmové! Navštivte největší adventure park v Čechách – TEPfactor.

Outfanatic.com - logo - velké - transparent
Portál Outfanatic.com je sociální sítí a prostorem pro všechny, kdo sportují v přírodě.
Najdete na něm články, kalendář akcí, fotogalerii, inzeráty lidí prodávajících vybavení nebo hledajících parťáky a spoustu dalšího. Obsahově se zaměřují hlavně na praktické informace typu kdy, kde, co a jak.
logo rádio Beat transparentní
Radio Beat je česká rozhlasová stanice, která se specializuje na rockovou hudbu, především na žánry rock, hard & heavy apod. Jedná se hlavně o hudební styly v rozmezí 60. až 80. let 20. století. Stanice začala vysílat 1. ledna 2002 jako lokální pražská rozhlasová stanice. Mimo jiné se může pochlubit podporou menšinových sportů, jakým je i swimrun.
powered_by_orgsu
ORGSU poskytuje pro organizátory a pořadatele závodů soubor online služeb integrovaných v jednom kompaktním prostředí, které s organizací akce hodně pomůže. Jak uvádějí, „ORGSU není normální průměrný software. Je to umění, které si každý může dovolit”.
Atex SW black
Oblečení v malých sériích vyrábíme pro mnoho sportovních odvětví již více než dvacet let a výhradně v dílnách plných šikovných lidí. Jednu máme v Brně, další v Jeseníku. Většina našich zákazníků, sportovních nadšenců či profesionálů, je z České a Slovenské republiky. Výjimkou však nejsou ani sportovci-zákazníci z Rakouska, Německa, Francie a dalších evropských zemí.
logo swimrun Backwater transparetní

Přírodní ráj kolem Ottensteinské přehrady je domovem závodu „7 km Open Water Classic“ již 13 let. Závod vede přes fjordu podobné zátoky, které poskytují jedinečnou přírodní scenérii pro soutěž. Nechte se inspirovat jedinečným prostředím, zátokami podobnými fjordu, pamětními poli mocenských míst Waldviertel.

Swimrun závody na tratích 7.6 km, 22.2 km and 40 km. Vedle klasických týmů-dvojic i možnost sólo startu.

https://www.backwaterman.at/english/swimrun/

logo Czechman

Vyhlášený mezinárodní závod v triatlonu s propozicemi 1,9km plavání, 90km cyklistiky a 21,1km běhu. Zazávoďte si v krásné lokalitě Dolan a Staré Ždánice.
https://www.czechman.cz/

logo-swimrun-pl
Oficiální webové stránky swimrun závodů v sousedním Polsku. Pro nás nejbližší zahraniční swimrun na Solinském jezeře již má několikaletou tradici. Od roku 2019 si navíc můžete swimrun vyzkoušet i na jezeře Jeziorak
logo Lesy Čr
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p. Akce Czech Swimrun Tour 2020 se koná na územích, které spravuje státní podnik Lesy České republiky, jsou to i Vaše lesy, chovejme se tady ohleduplně.
Logo MSZ Benešov
Společnost Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o. je provozovatelem Veřejného tábořiště Nová Živohošť, místa kde proběhne 3. závod Czech Swimrun Tour 2019. Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru parku, která umožní báječnou relaxaci a odpočinek. Chcete si užít příjemnou rodinnou dovolenou v klidném českém kempu na Slapech, nebo vybíráte lokalitu s ubytováním pro uspořádání teambuildingu ve Vaší společnosti? Nabízíme stylové ubytování u Slapské přehrady s veškerým komfortem a malebnou přírodou kolem. Nová Živohošť je ideálním místem pro aktivní dovolenou či relaxaci u vody.
rogelli-logo

U zrodu oblíbené holandské značky sportovního oblečení stál úspěšný cyklista Rini Wagtmans, týmový kolega fenomenálního Eddy Merckxe a držitel žlutého trikotu z Tour de France z roku 1971. Více než 40 let je Rogelli rodinnou firmou, kde jsou vztahy na prvním místě. Rodina Wagtmansových vždy žila cyklistikou a zkušenosti se předávají z generace na generaci.

Eshop s kvalitním oblečením pro cyklistiku, běh i běžecké lyžování.