Na swimrun bez plavek!

24 srpna, 2018

Dnešní zpráva není o propagaci nudismu, ale je určena pro všechny, kteří se o swimrun a sport obecně zajímají, ale nemohou anebo nechtějí přímo závodit. V takovém případě pro vás máme nabídku a možnost, jak se zúčastnit právě připravovaného závodu na Slapech. Spočívá v dobrovolnické činnosti, bez které se žádný závod neobejde.

nové tričko Czech Swimrun Tour pro dobrovolníky

nové tričko Czech Swimrun Tour pro dobrovolníky

V čem spočívá pomoc dobrovolníka?
Úkolů je mnoho. Od pomoci v zázemí i na trati, přes přípravu a úklid trasy, servis závodníkům, až po zajištění bezpečnosti či pomoci mediální – fotografování a natáčení závodu.

Kolik času to bude stát?
To záleží na možnostech každého dobrovolníka. Příprava závodu bude probíhat během celého pátku 7.9.2018, závod samotný pak v sobotu 8.9.2018 od rána do večerních hodin. V současnosti nejvíce oceníme pomoc při přípravě trasy, která bude probíhat během pátku. Dobrovolníci budou pod vedením lidí, kteří znají terén a není tak třeba žádné speciální přípravy a zkušeností. Postačí tedy chuť strávit den v přírodě, nachodit při tom pár kilometrů a označit trasu. Stejná činnost bude následovat po skončení závodu.

Pokud máte chuť nám pomoct, ale nevíte například jak se na místo dostat, kontaktujte nás. Je veliká pravděpodobnost, že Vás někdo bude moct svézt. To samé platí pro odjezd z místa závodu.

Co nějaká odměna?
Ač dobrovolnická činnost spočívá mj. na tom, že není placena, rozhodně jsou věci, které díky ní získáte. Stanete se členem realizačního týmu, získáte organizační zkušenosti a náhled do zákulisí závodu, poznáte nové lidi a místa. Mimo tyto nehmotné odměny pro Vás v den závodu zajistíme jídlo a pití, slevu ve výši 50% na startovné na libovolném budoucím závodě Czech Swimrun Tour, pokud budete mít zájem, také certifikát o spolupráci (příp. potvrzení o splnění praxe) a v neposlední řadě upomínkové tričko Czech Swimrun Tour s originálním heslem. Abyste zjistili jaké, stačí jedno – přihlašte se jako dobrovolník – prostřednictvím formuláře nebo kontaktů na webu či na facebooku.