Swimrun pro děti a doprovodný program na Slapech

17 srpna, 2020

Ahoj všem,

chystáte se na poslední swimrun sezony dorazit i s rodinou nebo kamarády a nechcete, aby se v cíli nudili, zatímco vy si budete užívat na trati? Nevíte co v ten den s dětmi? Máme pro vás řešení!

V rámci doprovodného programu si během čekání v cíli přijdou na své jak vaše děti, tak všichni ostatní, kteří vám přijedou udělat doprovod a zafandit vám.

1/ Dětské závody

V areálu kempu bude připravena závodní trasa, na které si budou moci swimrun vyzkoušet i ti (nej)menší. V době od 11 do 15 hodin si budou moci na 250m dlouhé trase zazávodit děti od 5 do 14 let. Celá trasa bude pod dohledem aprobovaných osob, které zajistí bezpečnost závodníků. I přesto ale bude účast dětí na tomto závodě podmíněna dodáním souhlasu se startem nezletilé osoby. Více informací najdete v propozicích závodu.

2/ Dobrodružné aktivity od TEPfactoru

Chcete si půjčit motorový člun a prozkoumat tajemství Slapských zátočin? Máte bojovného ducha a raději byste se svým týmem zkusili „potopit“ nepřátelské plavidlo ve vodní bitvě Water CUP?

V rámci partnerské spolupráce pro vás TEPfactor přichystal v areálu kempu několik dobrodružných aktivit na souši i na vodě, které si můžete užít s rodinou nebo i s partou kamarádů.

K dispozici bude ochutnávka všech vodních aktivit, které TEPfactor nabízí. Nic nemusíte rezervovat. Na místě se sami rozhodnete, kterou aktivitu vyzkoušíte.

TEPfactor – Hra o Poklad na Slapském jezeře

Těšit se můžete i na oblíbené Grill boat. Doplujte si na piknikových katamaránech až k našemu grill masterovi. Kromě grilovaného masíčka se můžete těšit i na vychlazené letní drinky. Nabízí se vám tak skvělá příležitost, dopřát si piknik přímo na vodí hladině.

Pro ty, kteří by se raději ukryli před sluncem ve stínu pirátské jeskyně doporučujeme vyzkoušet týmovou hru TEPfactor Boyard v nedalekém Chotilsku.

TEPfactor – bojová hra Water CUP

3/ Online sledování závodníků v cíli

Stejně jako na našich ostatních závodech budete mít možnost v cíli sledovat online průběžné výsledky závodu. Pokud chcete vidět, jak si váš favorit na trati stojí a kde se nachází v jakémkoliv okamžiku, ať si s sebou vezme telefon se zapnutou geolokací! Více info zde.

Swimrun je zážitek! Nebuďte u něj sami, vezměte si s sebou fanoušky a užijte si emoce společně! Věříme, že výše uvedené aktivity budou pro Váš doprovod stejně zajímavé jako závod pro vás samotné!

Na viděnou v co největším počtu na Slapech se těší,

pořadatelský tým Czech Swimrun Tour