Swimrun Orlík 2019 – poslední informace

14 května, 2019

Ahoj swimrunneři,

první letošní swimrun je za dveřmi, již tento týden opět vyběhnete na trať! K naší radosti to vypadá, že po deštivém období se podle aktuální předpovědi můžeme v den závodu těšit na výrazné oteplení a polojasno. Věříme, že slibovaných 20°C opravdu bude!

V případě, že ještě zvažujete svoji účast na závodě, až do 16. 5. je možné se registrovat online, případně také přímo na místě, a to kdykoliv v době prezence – pátek od 19.00 do 21.00 hodin a v sobotu od 7.00 do 9.30 hodin. V tom případě prosíme věnujte pozornost níže uvedeným informacím. 

  • Start závodu – POZOR, ZMĚNA!!! Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti na trase dojde ke spojení času startu trasy STANDARD a SPRINT, a to na 10:30 hodin.
  • Interaktivní mapy a GPX data – prohlídka závodů s možností exportu do několika formátů je k dispozici online – trasa SPRINT a trasa STANDARD. Finální trasy ve formátu GPX si můžete stáhnout také v propozicích závodu Orlík
  • Povinná výbava na závod – Každý startující při prezenci obdrží kompletní povinnou výbavu – startovní číslo, plaveckou čepici, píšťalku a mapu, takže vám stačí oblečení a boty a případná další volitelná výbava. Povinná výbava (kromě map) bude v cíli opět vybrána.
  • Nepovinná výbava k zapůjčení – pro zájemce jsme připravili také možnost zapůjčení systému pro spojení závodníků. K dispozici jsou na vyzkoušení 3 sady. Kdo dřív přijde…
  • Občerstvení – pro závodníky je zajištěno občerstvení na trase a teplé jídlo v cíli. Komu to nebude stačit, může využít také restaurace Nymfa poblíž startu, která bude otevřena v průběhu celého víkendu.
  • Měření času a výsledky – swimrun Orlík bude opět měřen pomocí technologie ORGSU, takže výsledky závodu budete moci sledovat i online v průběhu závodu. Závodníkům bude kromě celkového času v cíli měřen čas i na třech checkpointech a věříme, že i pro fanoušky tak bude zajímavé sledovat průběh závodu.
  • Start nezletilé osoby – pokud v den závodu nedosáhnete věku 18ti let, nezapomeňte s sebou přinést vyplněný souhlas zákonného zástupce.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k závodu nebo čemukoliv jinému, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme pěkný týden a již brzy na viděnou,

pořadatelé Czech Swimrun Tour