Swimrun Kolín – ZMĚNA TERMÍNU!

24 května, 2022

Drazí swimrunneři,

dlouho očekávaný a plánovaný premiérový swimrun v Kolíně bohužel mění termín. Vlastník a pronajímatel prostor, ve kterých mělo být umístěno kompletní zázemí závodu, start, cíl i část trasy, se rozhodl upřednostnit pro něho ekonomicky výhodnější akci, které nemůže sportovní závod tohoto rozsahu konkurovat.

Jsme si vědomi toho, že to není zásadní komplikace pouze pro nás pořadatele, ale také pro vás – závodníky. Vážíme si energie, kterou jste vložili do tréninku a příprav na tento závod. Současně víme, že mnozí z vás se na Kolínský swimrun již dlouho velmi těší. Právě z těchto důvodu nepřipadalo v úvahu zrušení akce a přicházíme s novým náhradním termínem.

Swimrun Kolín 2022 se uskuteční v neděli 28.8.2022, tj. den po tradičním závodu v dálkovém plavání – Plaveckém memoriálu Hany Greenfieldové. Tím by mělo být zajištěno, že se nebude opakovat aktuální situace a zázemí pro swimrun bude k dispozici. Současně to dává možnost účastníkům obou závodů vyzkoušet si i jinou disciplínu – sobotní plavecký závod je na 1000m a neplatí se zde žádné startovné.

Nás samotné tato změna zasáhla a nejsme z ni nadšení. Upřímně se omlouváme vám všem, kterých se tato změna dotkla.

Všem závodníkům, kteří jste již na závod přihlášení a máte uhrazeno startovné, nabízíme samozřejmě možnost vrácení startovného v plné výši, pokud vám náhradní termín z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje.

Děkujeme za pochopení.

organizační tým Sportovního plavání Kolín a Czech Swimrun Tour

Swimrun Kolín 2022

Swimrun Kolín 2022