Swimrun Kolín 2023

22 června, 2023

Drazí přátelé,

ačkoliv to dlouho vypadalo, že vše co bylo v plánu padne a swimrun v Čechách v letošním roce zapíše do kolonky počtu závodů velkou nulu, nakonec se přeci jen můžete i letos těšit na mokré boty, běh v neoprenu a na setkání s vašimi kolegy swimrunnery.

Po úspěšném prvním ročníku v loňském roce se letos opět můžete těšit na prostředí a atmosféru Swimrunu Kolín, který se uskuteční poslední srpnovou neděli – 27.8.2023!

Registrace do závodu jsou možné online, a to až do středy 23.8.2023. Poté to bude možné ještě v den závodu přímo na místě. Více informací k závodu najdete v propozicích, kde se v blízké době objeví i trasy závodu.

Jediný swimrun v ČR, který má start a cíl na ostrově, pořádají opět kolegové ze Sportovního oddílu plavání v Kolíně, a to stejně jako loni jeden den po tradičním závodu v dálkovém plavání – Plaveckém memoriálu Hany Greenfieldové. Opět to dává možnost účastníkům obou závodů vyzkoušet si i jinou disciplínu – sobotní plavecký závod je na 1000m a neplatí se zde žádné startovné.

Užívejte letních dnů a brzy se těšte na podrobnější informace!

S přátelským pozdravem,

pořadatelský tým Czech Swimrun Tour a Sportovní oddíl plavání Kolín

Swimrun Kolín 2022, foto: Rodina Bendova

Pozn.: Vzhledem k tomu, že se letos na území ČR uskuteční pouze jeden závod, nebude letos vyhlašováno celkové hodnocení seriálu.