Suvenýr pro swimrun sběratele

16 března, 2020

Hlavním tématem dnešních dnů a týdnů je bohužel ne moc sportu nahrávající virus. My však neztrácíme optimismus a v přípravách letošních závodů nepolevujeme. Abychom trochu rozmělnili jednotvárnost každodenních zpráv, máme pro vás jednu, snad příjemnější zprávu.

Hlavním artiklem pro všechny, kdo swimrun na našich závodech zkusí, je bezesporu zážitek. Sportovní úsilí spojené s jedinečnou přírodní kulisou a závodním adrenalinem je věc, kterou jen tak někde nekoupíte. Je ovšem naší snahou, aby si každý, kdo na závody dorazí, odvezl domů i nějaký suvenýr. Během uplynulých dvou ročníků se jím, mimo jiné, stala i swimrun píšťalka, kterou pro vás vlastnoručně a poctivě připravujeme. Je vyráběna 3D tiskem z materiálu PLA, který je příznivý pro životní prostředí, neboť je kompostovatelný. Ti, kdo se zúčastnili prvního ročníku, si určitě vzpomenou i na účatnické medaile, vyrobené stejným způsobem. Pro nostalgické zavzpomínání se mrkněte sem.

Vaše ohlasy a nadšení nás žene dál a proto jsme pro letošní ročník připravili speciální edici píšťalek, kterou vám nyní představujeme. Čeká na vás až 5 závodů, 4 u nás a jeden bonusový nedaleko hranic v Rakousku. A proto aby se nepletlo, z jakého závodu je která píšťalka, bude mít každý závod svou unikátní. Lišit se budou barvou i nápisem, označujícím místo závodu. Nazvat to celé můžeme píšťalkovou kolekcí Czech Swimrun Tour 2020.

Pokud tedy dorazíte na více než jeden letošní závod, budete mít minimálně 2 a maximálně 5 různých swimrun píšťalek. Samo sebou, nechtěli jsme, aby vám zapadly někde v šuplíku nebo krabičce. Proto jsme připravili speciální píšťalkový stojánek, kde si celou kolekci budete moci poskládat a nechat někde hezky na očích. Aby se na ně jen neprášilo, můžete si s nimi samozřejmě občas dát swimrun trénink. Abyste od nás dostali stojánek, máme jen jednu podmínku – doražte na více než 1 závod v rámci Czech Swimrun Tour v roce 2020!

A jak bude celá kolekce vypadat? Máme samozřejmě ochutnávky …


tým Czech Swimrun Tour