Spuštění registrací na Czech Swimrun Tour 2019!

3 prosince, 2018

Ahoj swimrunneři,

s radostí Vám oznamujeme, že dnes v pondělí 3. 12. 2018 byly spuštěny registrace na příští sezonu Czech Swimrun Tour 2019!

Jak bylo avizováno, čekají nás v příštím roce celkem tři závody. Snažili jsme se vyslyšet Vaše mnohá přání a kromě závodů na Orlíku a na Slapech, kde jste si swimrun mohli vyzkoušet už letos, jsme se zaměřili také na Moravu, kde se pro Vás budeme snažit zajistit nejlepší možné podmínky, zajímavou trať a závodní atmosféru také v okolí vodní nádrže Dalešice.

Ať už se budete chtít zúčastnit závodu Vy, nebo byste rádi startovné a s tím spojený zážitek věnovali pod stromeček někomu z Vašich známých, vězte, že až do 31. ledna 2019 máte možnost si kromě standardního startovného na jednotlivé závody zakoupit za zvýhodněnou cenu také exkluzivní balíčky startovného na celý rok 2019! Stačí si vybrat, co se Vám bude líbit nejvíce. Registrace na jednotlivé závody zůstává stejná jako v letošním roce, kompletní balíčky najdete v našem e-shopu.

Ceny na jednotlivé závody budou stejně jako v předchozí sezoně odstupňované podle data registrace. Konkrétní ceny a termíny se dozvíte vždy v propozicích daného závodu. Vězte však, že v případě včasného zakoupení balíčku na všechny 3 závody bude startovné ve stejné výši jako v letošním roce.

Ačkoli je letošní swimrun sezona už dávno u konce a do další je ještě daleko, příprava závodů je v plném proudu a my věříme, že bližší informace k jednotlivým závodům, včetně předběžných tras Vám oznámíme co nejdříve!

S pozdravem a přáním klidného adventního období, 

pořadatelé Czech Swimrun Tour