Nepropásněte Orlík za zvýhodněnou cenu!

13 března, 2019

Ahoj swimrunneři,

i když počasí zatím příchodu jara moc nenasvědčuje, my v jeho brzký příchod věříme, a proto Vám přinášíme novinky, které se týkají především blížícího se závodu na Orlíku!

Ještě celý tento týden, tj. až do 17. března můžete zakoupit startovné na první letošní závod Swimrun Orlík za zvýhodněnou cenu! Pro vás, kteří máte zájem zúčastnit se všech 3 letošních závodů v rámci Czech Swimrun Tour a ještě jste se nezaregistrovali, je v našem e-shopu stále otevřena možnost zakoupení zvýhodněného balíčku startovného na celý rok 2019!

V propozicích nově naleznete doplněné informace k prvnímu závodu letošního ročníku na Orlíku, a u všech závodů v popisu současně přibyly také předběžné návrhy tras! Pokud by Vám v propozicích nějaká informace chyběla, neváhejte nás kontaktovat na info@swimruntour.cz nebo přes kontaktní formulář na našem webu.

A na závěr přidáváme ještě informaci pro všechny, kteří by se chtěli přihlásit na závod, ale nemají parťáka. Pomůže Vám aplikace „swimrun seznamka“. Mrkněte na web swimrunny.co, nebo si stáhněte aplikaci ‚Swimrun world‘ (pouze pro iOS), která vám usnadní hledání partnera na swimrun napříč všemi závody nejen v České republice. Stačí se zaregistrovat a můžete si vybrat mezi ostatními zaregistrovanými závodníky podle jejich tempa na kilometr běhu a plavání.

logo aplikace swimrunny

swimrun seznamka swimrunny.co

Pokud byste i přesto žádného parťáka nenašli, jako poslední záchranu můžete ještě zkusit napsat na registrace@swimruntour.cz.

S pozdravem a přáním hodně energie do tréninku,

pořadatelé Czech Swimrun Tour