Orlík je za námi…co dál?!

19 června, 2020

Ahoj swimrunneři, 

první letošní swimrun sezony je minulostí a nabízí se tedy otázka, co dál?!

Sportovní sezona, která se dlouho zdála ztracená, začíná nabírat na obrátkách, původně rušené závody se znovu organizují a postupně se začínají mísit i s těmi přesunutými. Změny v naplánované sezoně se dotkly bohužel i swimrunu. Jak víte, první ročník městského swimrunu v Kolíně byl z důvodu pandemie zrušen…i přesto jedeme dál!

Za dva týdny, 5.7.2020, můžete se swimrunem pokračovat závodem Backwaterman u našich jižních sousedů v Rakousku. Registrace na 2. ročník tohoto závodu jsou stále otevřeny a díky spolupráci Czech Swimrun Tour a Backwaterman máte možnost registrovat se s 25% slevou. Stačí při registraci použít kód CooperationBackwaterman. 

Pokud se zatím necítíte na přeshraniční cestování, nemusíte čekat o moc déle…již za 5 týdnů, přesně v sobotu 25.7.2020 se můžete těšit na první ročník swimrunu na Slezské Hartě, který pro vás připravuje Triatlon Team Opava. Slezská Harta a okolí nás nadchly již předloni při vybírání dalších možných lokalit pro swimrun a těší nás, že se toho parta kolem Tomáše Matery a Kristýny Skupieňové chopila! Věříme, že první swimrun ve Slezsku vás nadchne a zaryje se pod kůži stejně jako třeba swimrun na Orlíku 🙂 

No a k závěru sezony v září na Slapech se ještě dostaneme časem…

Výsledky všech výše uvedených závodů se počítají do celkového hodnocení seriálu Czech Swimrun Tour 2020, kde si můžete mj. zajistit startovné zdarma na příští swimrun sezonu.

Užívejte nadcházejícího léta, trénujte a na nějakém dalším swimrunu na viděnou!

Swimrunu zdar,

organizátoři

Mapa závodů - aktualizovaný stav

Mapa závodů – aktualizovaný stav