Novinky v systému registrací

23 května, 2018

Vážíme si vašeho zájmu o Czech Swimrun Tour 2018, který nás motivuje usilovně pracovat na vybudování fungující swimrun komunity v České republice. I z toho důvodu jsme se rozhodli spustit na našem webu nový systém, který vám ulehčí orientaci v budoucích i minulých závodech ve swimrunu a umožní vám sdílet zajímavé informace mezi sebou. Pod tento systém přechází i registrace na veškeré budoucí závody.

Prvním i posledním krokem, který vám v budoucnu ušetří čas při přihlašování k závodům a otevře vám přístup k celé vaší závodní historii, je registrace profilu, kterou provedete přímo na našem webu (nové tlačítko “LOGIN“ v hlavním menu).

ukázka obrazovky pro přihlášení uživatele do systému závodníků

ukázka – přihlášení uživatele

Přihlášení je možné aktivovat také pomocí facebooku nebo google+. Stačí tedy využít, co už většina z vás má. Po aktivaci se vám zpřístupní vaše osobní stránka, kde můžete najít kompletní detaily k závodům (přihlášky a výsledky), můžete zde upravovat osobní informace, vyplnit zajímavosti o vašich sportovních aktivitách a metodách přípravy nejen na swimrun a naleznete zde i všechny týmy, ve kterých jste se zúčastnili některého ze závodů.

Jakmile si jednou tento profil vytvoříte, velmi si ulehčíte registraci na další závody. Nebude již nutné ručně vyplňovat stávající formulář, postačí si závod vybrat z termínové listiny a spustit proces přihlášení.

ukázka obrazovky pro registraci k závodu Czech Swimrun Tour

ukázka – registrace k závodu

Během pár minut budete mít registraci hotovou. Rozšíření čekejte i v možnostech platby, kde ke stávajícímu zdlouhavému převodu klasickou bankovní transakcí přibude brzy i online platba kartou. Vše bez rizika se všemi potřebnými zabezpečeními.

Pro ty z vás, kteří jste se zúčastnili závodů na Orlíku máme dobrou zprávu. Účet již u náš máte založený, stačí ho nyní aktivovat a nastavit heslo:-) K tomuto budete brzy vyzváni prostřednictvím emailu.

Věříme, že pokud uvažujete o účasti v nějakém dalším swimrunu, bude pro vás tento systém užitečný a dá vašemu závodění další přidanou hodnotu.

V případě jakýchkoli nejasností nás neváhejte kontaktovat.

Swimrunu zdar!

tým CSRT