Zdravíme všechny současné i budoucí swimrunnery!

Po nějaké době Vám opět přinášíme několik novinek z oblasti swimrunu, týkajících se především posledního letošního závodu v ČR na Slapech, který se koná 8. září.

1/ Poměřte se s účastníky MS ve swimrunu

V pondělí 3. září 2018 se v kolébce swimrunu, ve Švédsku koná MS ve swimrunu neboli ÖTILLÖ WORLD CHAMPIONSHIP. Privilegium na účast v něm má pouze 170 nejlepších dvojic z celého světa. Letos jsou mezi nimi dokonce 3 Češi. Helena Karásková, která v mixech poběží se svým švédským kolegou Martinem Flintou, a poté jeden čistě český mužský pár - Petr Vabroušek /Tomáš Svoboda. K naší radosti můžeme říci, že druhý jmenovaný pár se ihned po návratu ze Švédska představí i na českém swimrunu na Slapech! Přijďte si zazávodit s českým "železným mužem", vítězem 37 ironmanů!

Pokud se chcete dozvědět více o MS ve swimrunu, nahlédněte sem (stránky v angličtině).

2/ Tombola

V rámci dobrých přátelských vztahů s dalšími nadšenci do swimrunu se nám pro vás podařilo zajistit několik úžasných cen, které má možnost vyhrát každý, kdo se zúčastní posledního závodu Czech Swimrun Tour 2018 na Slapech.

I. První cenou v tombole je zcela nový neopren Alliance od Blue70, který je speciálně vyvinutý přímo pro swimrun.

Je výsledkem tří let intenzivního testování na závodních tratích a je dotažen do nejmenších detailů. Skok do vody, rychlé plavání, výběh z vody a pohodlný běh - na to vše bylo při jeho konstrukci myšleno.

  • malé i velké kapsy pro uložení vybavení a výživy
  • očka na karabinu pro spojení obou závodníků
  • odolná konstrukce pro to nejhrubší zacházení
  • dlouhý zip pro rozepnutí při běhu v horku
  • rukávy je možno libovolně zastřihnout, aniž by hrozilo rozlepení

Bližší popis najdete zde.

II. Dále dáváme k dispozici startovné pro 2 týmy na prestižní a dlouho vyprodaný swimrun u našich sousedů v Polsku, jeden na trať SPRINT, jeden na trať STANDARD (v Polsku zvanou maraton). Více informací o závodu a jednotlivých trasách najdete zde (v angličtině), případně zde (v polštině).

Závod v Polsku se koná přesně 1 týden po závodu na Slapech - tj. už v sobotu 15.9. Byli bychom rádi, aby startovné získal někdo, kdo na závod nakonec opravdu dorazí. Všechny, kteří by se swimrunu v Polsku rádi zúčastnili, prosíme o vyplnění stručného formuláře, který jsme pro tyto potřeby připravili. Jeho vyplněním budete automaticky zařazeni do slosování o startovné v Polsku.

3/ Zlevněné startovné

Připomínáme, že do 8.8. máte ještě možnost přihlásit se na závod na Slapech za zlevněné startovné.

S informací, že v dohledné době můžete očekávat další várku informací, Vás zdravíme a přejeme krásný letní den!

pořadatelský tým Czech Swimrun Tour

Czech Swimrun Tour
+420 732 323 774
info@swimruntour.cz
www.swimruntour.cz
fb / youtube