Ahoj swimrunneři,

ačkoli horké letní dny přímo vybízejí ke koupání a pravidelnému ochlazování ve vodě, i my jsme od tréninku na swimrun na chvíli upustili a připravili jsme pro vás další várku informací ze světa swimrunu.

1/ Swimrun „seznamka“

Chcete si swimrun vyzkoušet a nikdo z vašeho okolí se k vám do týmu nechce přidat? Zkuste seznamku, kde jistě vhodného parťáka najdete! Stačí se podívat na facebook Petra Vabrouška, kde je „seznamka“ vyvěšena a kam můžete napsat svůj přibližný čas na 1km plavání a 10km běhu a počkat, až se o vás ostatní poperou 🙂

2/ Zázemí na Slapech

Zázemí posledního letošního závodu na Slapech bude ve veřejném tábořišti Nová Živohošť. Pozor! Nesplést s Živohoští, která je na druhém břehu řeky!

Na místo je možné dorazit již v pátek, na místě bude možnost přespání zdarma ve „stanovém městečku“ případně za poplatek 500,- v chatce. Pokud byste měli zájem o ubytování v chatce, dejte nám vědět dopředu, abychom je pro vás rezervovali. Parkování je v areálu kempu.

Na místě budou opět k dispozici toalety a umývárky, s možností využití sprchy s teplou vodou za 20,-Kč.

3/ Slevový poukaz na nákup zboží od Blueseventy

Každý účastník závodu na Slapech získává automaticky slevu ve výši 20 % na nákup vybavení od hlavního partnera seriálu, společnosti Blueseventy. Můžete ji využít například na nákup neoprenu připraveného speciálně pro swimrun, který tak vyjde na 4 800,- Kč. V případě zájmu o nákup zboží Blueseventy postupujte dle návodu na webu a uveďte, že jste účastníci závodu na Slapech.

4/ Nová videoupoutávka

Ačkoli celkové videoshrnutí prvního ročníku Czech Swimrun Tour je stále v plenkách, můžete se podívat alespoň na stručnou videoupoutávku s vybranými záběry z již proběhlých závodů.

5/ MS ve swimrunu

Již za necelé 2 týdny, v pondělí 3. září se uskuteční letošní světový šampionát ve swimrunu. Pokud byste chtěli sledovat, jak si v něm povedou čeští účastníci, sledujte webové stránky otilloswimrun.com.

Swimrunu zdar!

pořadatelský tým Czech Swimrun Tour

Czech Swimrun Tour
+420 732 323 774
info@swimruntour.cz
www.swimruntour.cz
fb / youtube