Ahoj swimrunneři,

i když počasí zatím příchodu jara moc nenasvědčuje, my v jeho brzký příchod věříme, a proto Vám posíláme další newsletter s novinkami, především těmi k blížícímu se k prvnímu závodu na Orlíku!

1 / Bližší informace k jednotlivým závodům

V propozicích na našich webových stránkách nově naleznete bližší informace k prvnímu závodu letošního ročníku na Orlíku, který se koná v sobotu 18. května 2019. U všech závodů v popisu současně přibyly také předběžné návrhy tras!

Pokud by Vám v propozicích nějaká informace chyběla, neváhejte nás kontaktovat na info@swimruntour.cz nebo přes kontaktní formulář na našem webu!

2 / Výhodná cena na Orlík už jen tento týden!

Pro jistotu připomínáme, že ještě celý tento týden, tj. až do 17. března je možné zakoupit startovné na první letošní závod Swimrun Orlík za zvýhodněnou cenu!

Pro ty, kteří mají zájem zúčastnit se všech 3 letošních závodů v rámci Czech Swimrun Tour a ještě se nezaregistrovali, je v našem e-shopu stále otevřena možnost zakoupení zvýhodněného balíčku startovného na celý rok 2019!

3 / Aplikace pro „swimrun seznamku“

Chcete se přihlásit na závod, ale nemáte k sobě žádného parťáka? Mrkněte na web swimrunny.co, nebo si stáhněte aplikaci Swimrun world pro iOS, která vám usnadní hledání partnera na swimrun napříč všemi závody nejen v České republice. Stačí se zaregistrovat a můžete si vybrat mezi ostatními zaregistrovanými závodníky podle jejich tempa na kilometr běhu a plavání.

Pokud byste i přesto žádného parťáka nenašli, jako poslední záchranu můžete ještě zkusit napsat na registrace@swimruntour.cz.

S pozdravem a přáním hodně energie do tréninku,

pořadatelé Czech Swimrun Tour

pořádá 4Motion, z.s.
+420 732 323 774
info@swimruntour.cz
www.swimruntour.cz
fb / youtube