Ahoj swimrunneři,

s radostí Vám oznamujeme, že v pondělí 3. 12. 2018 byly spuštěny registrace na příští sezonu Czech Swimrun Tour 2019!

1/ Lokality

Jak bylo avizováno, čekají nás v příštím roce celkem tři závody. Snažili jsme se vyslyšet Vaše mnohá přání a kromě závodů na Orlíku a na Slapech, kde jste si swimrun mohli vyzkoušet už letos, jsme se zaměřili také na Moravu, kde se pro Vás budeme snažit zajistit nejlepší možné podmínky, zajímavou trať a závodní atmosféru také v okolí vodní nádrže Dalešice. Do Vašich diářů si tak můžete poznamenat:

18.5.2019 Swimrun Orlík
20.7.2019 Swimrun Dalešice
7.9.2019 Swimrun Slapy

2/ Zvýhodněné balíčky, ceny

Ať už se budete chtít zúčastnit závodu Vy, nebo byste rádi startovné a s tím spojený zážitek věnovali pod stromeček někomu z Vašich známých, vězte, že až do 31. ledna 2019 máte možnost si kromě standardního startovného na jednotlivé závody zakoupit za zvýhodněnou cenu také exkluzivní balíčky startovného na celý rok 2019! Stačí si vybrat, co se Vám bude líbit nejvíce. Registrace na jednotlivé závody zůstává stejná jako v letošním roce, kompletní balíčky najdete v našem e-shopu.

Ceny na jednotlivé závody budou stejně jako v předchozí sezoně odstupňované podle data registrace. Konkrétní ceny a termíny se dozvíte vždy v propozicích daného závodu. V případě včasného zakoupení balíčku na všechny 3 závody bude startovné ve stejné výši jako v uplynulém ročníku 2018.

3/ Aktualizace webových stránek

Jak si jistě všimnete, s novou sezonou přichází také lehce upravený design našeho webu. Týká se především hlavní stránky, avšak lehkých změn doznalo také menu na hlavní liště. Veškeré informace týkající se minulé sezony nyní najdete pod záložkou "archiv".

Největších změn si však všimne pouze zhruba polovina z Vás. Jedná se totiž o optimalizaci webu pro mobilní telefony. Na všechny z Vás, kteří k nám tedy občas zavítáte přes mobil (podle statistik něco málo přes 50% návštěv), čeká výrazně vylepšený, přehlednější a mnohem snazší proces registrace na závody.

Ačkoli je letošní swimrun sezona už dávno u konce a do další je ještě daleko, příprava závodů je v plném proudu a my věříme, že bližší informace k jednotlivým závodům, včetně předběžných tras Vám oznámíme co nejdříve!

S pozdravem a přáním klidného adventního období,

pořadatelský tým Czech Swimrun Tour

pořádá 4Motion, z.s.
+420 732 323 774
info@swimruntour.cz
www.swimruntour.cz
fb / youtube