Ahoj swimrunneři,

máme tu poslední várku informací pro všechny zájemce o poslední letošní swimrun závod v rámci Czech Swimrun Tour 2018 na Slapech.

1/ Finální propozice a trasy v GPX

Na našich webových stránkách v propozicích najdete umístěné finální podoby tras závodu včetně GPX souborů ke stažení a instalaci do Vašich chytrých zařízení.

2/ Zázemí

Jak víte, zázemí posledního letošního závodu na Slapech bude ve veřejném tábořišti Nová Živohošť.

Připomínáme, že povinná prezence k závodu a vyzvednutí účastnických tašek je možné v pátek od 18.00 do 20.00 hodin a poté v sobotu ráno od 7.00 do 9.00 hodin. V uvedených časech je také ještě možná registrace do závodu. Z pátka na sobotu je možnost přespání ve stanovém městečku zdarma, případně ve čtyřlůžkových chatkách za 500,- Kč/chatku (rezervace chatky nutná dopředu!).

3/ Stav vody

Pro závodníky přinášíme také základní informace o vodě. Na přelomu srpna a září dosahovala teplota vody u hráze 20°C. Při předpokladu stejného průběhu teploty jako v loňském roce lze očekávat teplotu vody v den závodu zhruba o 2°C nižší, tedy kolem 18°C. Upozorňujeme, že se však jedná o teplotu vody u hráze.

Jako perličku přidáváme informaci o průhlednosti vody u hráze, která dosahuje 250 cm.

4/ Online výsledky z trati

Během závodu budou k dispozici živé výsledky z trati, které budou k vidění v prostoru startu a cíle v černém stanu. Fanoušci mohou sledovat aktuální dění na trati i na svých počítačích nebo mobilech na webu http://www.swimruntour.cz/vysledky-slapy-18/.

5/ Slevový poukaz na nákup zboží od Blueseventy

Každý účastník závodu na Slapech získává automaticky slevu ve výši 20 % na nákup vybavení od hlavního partnera seriálu, společnosti Blueseventy. Pokud byste slevový poukaz rádi využili na nákup vybavení ještě před samotným závodem, použijte při objednávce kód „Slapy2018“.

Na závěr ještě připomínáme facebook seznamku všem, kterým chybí parťák/parťačka do týmu. Případně napište přímo nám, rozhodíme sítě 😉

A to už je od nás vše, budeme se těšit na viděnou v pátek navečer či v sobotu ráno v Nové Živohošti!

Swimrunu zdar!

pořadatelský tým Czech Swimrun Tour

Czech Swimrun Tour
+420 732 323 774
info@swimruntour.cz
www.swimruntour.cz
fb / youtube