Na co se můžete těšit na Slapech od našich partnerů?

25 srpna, 2020

Ahoj swimrunneři,

stejně jako na předchozích závodech, i na Slapech se můžete těšit na spoustu výhod, darů či poukazů od našich věrných partnerů!

Ve startovní tašce se můžete těšit mimo jiné třeba na silikonovou plaveckou čepici od české firmy Matuška-Dena, díky které vás naši záchranáři nepřehlédnou nebo výtečnou BIO RAW tyčinku od další české firmy Lifefood. Součástí startovného jsou také slevové poukazy do eshopů, a to sleva 20% na nákup výrobků Blueseventy, 20% sleva na nákup produktů Lifefood nebo 10% sleva na nákup v eshopu Swimaholic.

V zázemí budete moci navštívit stánky některých našich partnerů, využít jejich služeb, zkonzultovat s nimi výbavu či výživu na závod, zapůjčit si vybavení a případně si některé produkty i zakoupit. V oblasti zdravé a sportovní výživy bude na místě stánek Lifefood, kde budete moci ochutnat a zakoupit produkty ze serie Lifefood sport a dále stánek Hammer nutrition, kde vám jistě poradí s tou správnou výživou či hydratací na závod. Jejich iontový nápoj budete moci vyzkoušet i na občerstvovacích stanicích.

V oblasti vybavení budete mít na výběr taktéž ze dvou stánků. S plaveckým vybavením bude na místě stánek Swimaholic, díky kterým mají singlisté mimo jiné možnost zapůjčení plaveckých bojek. Své dotazy a nejasnosti ohledně běžecké výbavy budete moci zkonzultovat s experty z TRAILPOINTu, kteří přivezou i nějakou tu testovací výbavičku. 

Vítězové závodů se potom mohou těšit na tekuté ceny od pivovaru Tišnov či na věcné ceny od Swim Secure. Ale nebojte, vyhrát můžete i pokud se na stupních vítězů v závodě neumístíte. Jako vždy proběhne na závěrečném podniku seriálu slosování o věcné ceny, které věnoval TRAILPOINT a Blueseventy s Petrem Vabrouškem. Díky Blueseventy také máte možnost zapůjčení speciálních swimrun neoprenů Alliance. 

Důležitá je i podpora, která nemusí být na první pohled vidět. Tou je například zabezpečení závodu. Jako tradičně se o Vaši bezpečnost budou starat záchranáři z RescueSystem, a také SDH Solenice a příslušníci policie z poříčního oddělení Slapy. Bezpečnost, ale i orientaci ve vodě budou usnadňovat obří bóje, které nám věnovali Swim Secure. 

Věříme, že pro Vás – naše závodníky, budou výše uvedené výhody zajímavé a co nejvíc z nich z nich využijete. Chtěli bychom touto cestou jménem naším, i našich závodníků, všem partnerům upřímně poděkovat, že i navzory této pro mnohé ekonomicky náročné situaci nadále podporují takovéto sportovní akce. Děkujeme! 

Současně děkujeme i všem orgánům, obcím, organizacím a soukromníkům, přes jejichž pozemky vede trasa závodu a kteří nám konání závodu umožňují.

Děkujeme!

tým Czech Swimrun Tour 

Bez partnerů by nebyla Czech Swimrun Tour – ani euforie v cíli…DĚKUJEME!