Na co se můžete těšit na Orlíku od našich partnerů?

31 května, 2020

Pořádat závod bez podpory partnerů je jako péct perník bez mouky…jde to velmi těžko (nebo vůbec). My si velmi vážíme všech, kteří nás nějakými „ingrediencemi“ v letošním roce podpoují a ceníme si toho, že se partneři nebojí ani nových netradičních akcí a sportů jako je swimrun. 

Hlavním partnerem letošního seriálu není nikdo jiný než první výrobce plaveckých potřeb a pomůcek u nás – firma Matuška-Dena. Už od roku 1990 pomáhají jejich výrobky v plaveckých školách a klubech, u záchranářů i v lyžařských školách. Letos Matuška-Dena pomáhá bezpečnosti i na swimrunu, mimo jiné tím, že všem zúčastněným věnuje plaveckou čepici. Zájemci také budou moci k zapůjčení na závod využít jejich piškoty.  

Dalšími partnery, od kterých si můžete vypůjčit vybavení na závod jsou Blueseventy a Swimaholic. Blueseventy, zastupovaná v ČR Petrem Vabrouškem, je výrobcem špičkových neoprenů, kombinéz a plaveckých doplňků. Posledních pár let vyrábí speciálně upravené neopreny na swimrun, které si můžete zapůjčit a vyzkoušet. Zapůjčení neoprenu na závod je za 1000kč s možností zvýhodněného odkupu po závodu (doplatek 3800kč). Navíc všichni registrovaní získávají slevu 20% na nákup vybavení Blueseventy.

Jedním z nových partnerů, kteří se letos rozhodli podpořit swimrun, jsou Swimaholic, kteří provozují výborný eshop s nejširší nabídkou plaveckých značek v ČR, mj. mají také plaveckou poradnu. Kromě toho, že pro závodníky zajišťují možnost zapůjčení bezpečnostních bojek, tak všichni účastníci Czech Swimrun Tour 2020 mohou navíc u Swimaholic využít slevu 10% na nákup v eshopu. Slevy obrdží všichni již na Orlíku, nicméně pokud byste rádi nakoupili již před závodem, ozvěte se a kód vám zašleme.

V oblasti zdravé výživy nejen na závod se můžete těšit na Lifefood. Česká firma, která je průkopníkem, leadrem a inovátorem v oblasti RAW FOOD (živé stravy) v České republice i v zahraničí. Již 12 let pro vás vyrábí prvotřídní RAW produkty v té nejvyšší BIO kvalitě. Letos se můžete těšit na pozornost od Lifefood v účastnických taškách a také na slevu na nákup v eshopu

Podporu se nám daří najít také u menších firem. Jednou z nich je česká rodinná firma ATEX, která obléká do stejné kvality profíky i sportovní nadšence. V repertoáru mají neuvěřitelné množství sportů a do startovních vest oblékají mj.  také závodníky na Czech Swimrun Tour!

Partnerství však není jen o slevách a věcných darech. O Vaši bezpečnost na závodě se kromě našich tradičních profesionálních záchranářů bude letos prvně starat také posádka SDH Solenice. Od prvního ročníku klademe důraz na preventivní opatření a v letošním roce budeme mít díky novému partneru Swim Secure k dispozici také obří bóje, které budou sloužit jak Vám závodníkům pro lepší určování směru plavání u delších úseků, tak jako výstražný maják pro projíždějící lodě. 

Touto cestou bychom všem našim partnerům chtěli poděkovat, Současně věříme, že pro Vás – naše závodníky, budou výše uvedené výhody zajímavé a co nejvíc z nich z nich využijete.

Nesmíme zapomenout ani na všechny orgány, obce, organizace a soukromníky, přes jejichž pozemky vede trasa závodu a kteří nám konání závodu umožňují.

Děkujeme!

tým Czech Swimrun Tour