Inividuální trénink v Kolíně – stejně skvělý zážitek jako závod!

21 června, 2021

Ahoj swimrunerky a swimruneři,

rády bychom se tímto podělily o dnešní nezapomenutelný zážitek v Kolíně. Po dlouhém váhání, zda cestovat kvůli tréninku až do Kolína, jsme se nakonec rozhodly, že to zkusíme — a STÁLO TO OPRAVDU ZA TO!

Hned po příjezdu do města nás Petr Neumann navigoval telefonem k místu, kde čekal na kole, zavedl nás k ostrovu a u parkoviště se podávala uvítací káva. Počkal, než se převlékneme, a vzal nám věci do batohu. Následovala prohlídka ostrova, rozprava k trati, focení v amfiteátru a start.

Po celou dobu nás Petr doprovázel na kole, z jeho batohu postupně mizelo občerstvení (pití a ovoce), které bylo plynule nahrazeno svléknutými rukavicemi a kombinézami (voda 25 stupňů, vzduch 32). Trať byla perfektně připravená, často se střídaly běžecké (celkem 13) a plavecké (12) úseky (běžecké v délce 800m až 2km, plavecké mezi 100m a 600m). Druhé kolo přizpůsobil Petr našim časovým možnostem, takže celý swimrun měřil nakonec cca 20km, z toho 2km plavání. Nádherná trať, krásná příroda, úžasné počasí…

Co dodat? V ceně startovného (zdarma) byl dokonalý zážitek ALL INCLUSIVE — Petr nám byl průvodcem, společníkem, trenérem, traťovým rozhodčím, zdravotníkem (ano, v batohu byla i lékárnička), fotografem, kameramanem, šerpou a občerstvovací stanicí v jedné osobě. Fantastický support — díky moc Peťo, parádně jsme si to užily! A třeba bude i zlatá medaile:-)

Neváhejte! Zážitek v Kolíně si rozhodně nesmíte nechat ujít. Snad jediné zklamání, které by vás mohlo čekat (milé dámy swimrunnerky) — ano, ptaly jsme se — už je zadaný, bohužel:'(

P & P

Individuální trénink v Kolíně s doprovodem!