Hurá do vody! Na výzvu i na Slapy!

29 července, 2021

Ahoj swimrunneři, 

je to tady! Přišly letní teploty, svět žije sportem, začíná swimrunt výzva, spouštíme registrace na Slapy!

1/ Swimrun Slapy 2021

Potvrzujeme termín konání swimrunu na Slapech, který se podle původního plánu uskuteční v sobotu 4.září 2021. Jako tradičně se můžete těšit na trasy SPRINT a STANDARD s délkami cca 14 a 22 km, letos prvně však můžete poměřit svoje síly i na nejkratší trati SUPERSPRINT s délkou přibližně 7 km. U všech tratí se můžete těšit na nově upravené trasy. Bližší informace o závodě najdete v propozicích na webu. 

S potvrzením termínu přichází také spuštění registrací. Ty probíhají jako vždy online přes platformu orgsu a kromě výše uvedených vzdáleností můžete registrovat také své ratolesti. V případě zájmu plánujeme stejně jako v loňském roce 2 doprovodné dětské závody pro kategorie 5-9 let a 10-14 let. Registrace online jsou možné až do 28.8.2021. Následně bude umožněna i registrace na místě. 

2/ Swimrun výzva

Jako podporu tréninku na zářijový závod spouštíme od tohoto víkendu swimrun výzvu, v rámci které se můžete zúčastnit a kromě jiného zabojovat i o startovné zdarma na závod na Slapech. Výzva probíhá od 30.7. do 22.8. a letos je jedinou vyhodnocovanou kategorií čas strávený pohybem. Více informací zde.

Věříme, že dnešními informacemi jsme vám udělali radost. Takže hurá do vody a budeme se těšit na vaše výkony ve výzvě a na viděnou na závodě na Slapech!

Mějte se fajn, užívejte léta a brzy čekejte další informace.

S pozdravem, za pořadatelský tým,

Petr.-)

Hurá do vody! Na výzvu i na Slapy!