Czech Swimrun Tour 2021

22 prosince, 2020

Ahoj přátelé, 

pomalu nám končí rok 2020, ve kterém se do značné míry změnilo chápání slova „pozitivní“. Pro nás se však nic nemění, nadále myslíme pozitivně a po nějaké době zdánlivé nečinnosti pro Vás máme vánoční dárek v podobě várky, věříme, pozitivních informací k tomu, jak by mohl vypadat rok 2021 ve znamení swimrunu. 

1/ Závody

V příštím roce budou součástí Czech Swimrun Tour minimálně 3 závody konané na území ČR a opět jeden bonusový zahraniční. Kromě tradičních lokalit se na scénu vrací letos bohužel zrušený swimrun v Kolíně, tedy první městský závod tohoto typu v ČR. Současně se po úspěchu letošní výzvy budete moci těšit na její oživení i v příští sezoně. Předběžná podoba tour v roce 2021 vypadá takto:

  • květen – Swimrun Výzva
  • víkend 5. – 6. června – Backwaterman swimrun (Rakousko)
  • víkend 25. – 26. června – Swimrun Kolín
  • víkend 23. – 24. července – Swimrun Slezská Harta
  • víkend 3. – 4. září – Swimrun Slapy

Na všech závodech se můžete těšit na tradiční vzdálenosti SPRINT a STANDARD, a na vybraných závodech také na MARATON, prvně snad také SUPER SPRINT a chybět nebudou ani dětské závody. Bližší informace k jednotlivým závodům včetně vypsaných vzdáleností očekávejte spolu s prvotními propozicemi začátkem příštího roku.

Budeme rádi, když si do svých nových diářů, které obdržíte pod stromečkem, hned napíšete termíny swimrunů, a to nejen těch českých. Pokud nám to situace dovolí, tak plány na příští rok zahrnují daleko větší přeshraniční spolupráci než letos, a věříme, že se budete mít na co těšit:-)

2/ Startovné

Zdražovat se nebude! MInimálně na české závody se budete moci registrovat za totožné ceny jako v sezoně 2020. Stejně tak bude zachován systém předběžné registrace za zlevněné startovné v období nad 2 měsíce před konáním akce. 

Víme, že startovné na závod do Rakouska je o něco vyšší, nicméně díky dobrým vztahům a vstřícnosti hlavního pořadatele Andrease pro Vás máme drobný dárek v podobě slevového kódu na registraci na Backwaterman swimrun, a to ve výši 25%! Registrace na závod v Rakousku jsou již spuštěny a pro získání slevy stačí vložit kód: CzechSwimRunTour2021. Pokud víte, že se tohoto závodu budete chtít zúčastnit, až do 31.12. se můžete registrovat za nejlevnější startovné.  

3/ Swimrun pod stromeček..?

Aktuální situace částečně omezila možnosti plánování a registrace na všechny české závody tak budou výjimečně spuštěny až v příštím roce. Pokud ale ještě řešíte nějaký dárek pod stromeček a chtěli byste věnovat startovné na swimrun někomu blízkému, máme pro Vás do konce tohoto roku připraveny dárkové poukazy, které je možné zakoupit buď přímo na konkrétní závod nebo univerzálně, přičemž si obdarovaný následně bude moci vybrat, na jakém závodě si bude chtít tento zážitek vybrat. 

Současně, pokud sháníte ještě dárky na poslední chvíli, můžete nákupem podpořit nějakého z našich partnerů, kteří běžně podporují nás všechny. V té souvislosti připomínáme možnost využití slevových kódů od některých našich partnerů, Blueseventy, Swimaholic či Lifefood. Slevy od 10 do 20 % jsou platné ještě do konce tohoto roku. 

A jako poslední věc pod stromeček připomínáme, že zde jsou nadále k dispozici účastnické listy za sezonu 2020, které můžete sobě nebo parťákovi třeba vytisknout a zarámovat:-) 

Letošní rok byl jiný než ty ostatní. Přestože se téměr vše letos rušilo, nám se i díky šťastnému naplánování termínů podařilo v rámci Czech Swimrun Tour uspořádat výzvu a 3 závody. Věříme, že nás čeká lepší doba a dostatek skutečně pozitivních informací. Tak či tak uděláme vše pro to, aby swimrun v Čechách žil i nadále!

Děkujeme Vám za důvěru v letošním roce, přejeme Vám krásné svátky a šťastné vběhnutí do příštího roku!  

S přátelským pozdravem, 

za organizační tým Czech Swimrun Tour, 

Petr.-)