Czech Swimrun Tour 2020 je tady!

5 listopadu, 2019

Jak jste si mohli všimnout, naše homepage doznala malých změn, které jsou jako pravidelně spojeny s nástupem nové sezony…

…ano, s radostí oznamujeme, že od 6. 11. 2019 bude spuštěn systém registrací na závody Czech Swimrun Tour 2020. V termínové listině nyní najdete tyto 3 závody!

Je patrné, že kromě již tradičních lokací na Orlíku a na Slapech pro Vás připravujeme i kompletně nový závod v Kolíně, kde se bude jednat o první swimrun spojený s městským prostředím! A jako správný swimrun nebude mít zázemí nikde jinde než na ostrově, na což se velmi těšíme!

Avšak ani Swimrun Orlík a Swimrun Slapy nebudou v roce 2020 v úplně totožném formátu jako v minulých letech. Prvně si u nás totiž mimo jiné budete moci vyzkoušet swimrun na maratonské trati. Že se bude jednat o velkou výzvu, která nebude pro každého, je jasné už z názvu a délky závodů, které budou v obou případech přes 40 km. Jak je naším zvykem, tak je ale také potřeba počítat s tím, že těch zhruba 36 běžeckých kilometrů nebude po rovince a asfaltu. Čeká Vás opravdová výzva a my jsme zvědaví, kolik odvážlivců se mezi Vámi najde!

Další novinkou, která platí pro všechny závody a trasy SPRINT a STANDARD, je možnost startu jednotlivců! Start v kategorii SINGLE však bude podmíněn drobnými preventivními bezpečnostními prvky, které budou podrobně popsány v pravidlech závodu.

Věříme, že jsme Vás výše uvedenými zprávami potěšili a vězte, že to od nás není vše. Můžeme prozradit, že nadále pracujeme na přípravách dalšího závodu, který se snad v příštím roce podaří uskutečnit a nejen to…

S přáním pěkných podzimních dní,

Vaši organizátoři

Czech Swimrun Tour 2020 - k článku