Chcete vyhrát neopren nebo běžecké boty?! Přijďte na Slapy!

5 srpna, 2019

Všichni, kteří se v letošním roce zúčastní alespoň jednoho závodu seriálu Czech Swimrun Tour, mají možnost vyhrát hodnotné ceny – jeden neopren Alliance od Bluseventy nebo běžecké boty od Trailpointu. Do slosování bude každý závodník zařazen dle počtu účasti v rámci Czech Swimrun Tour 2019. Čím vícekrát se zúčastníte, tím větší máte šanci na výhru!

Czech Swimrun Tour vděčí za mnohé svým hlavním partnerům, kteří swimrun v České republice podporují,  a to:

Trailpointu – prodejně běžeckého vybavení a dlouhodobě nejlepšímu běžeckému obchodu roku, a Blueseventy – výrobci triatlonového, plaveckého a swimrunnerského vybavení.

Trailpoint – partner Czech Swimrun Tour 2019

Kromě slevových poukázek, které v rámci svých startovních balíčků dostáváte, si pro vás na poslední letošní závod přichystali speciální pozornost v podobě hodnotných cen – neoprenu a běžeckých bot.

Na Slapech budete současně mít možnost navštívit jejich stánky. Stánek blueseventy s téměř kompletní výbavou na swimrun v popředí s neoprenem Alliance, speciálně upraveným pro swimrun, který si opět budete moci přímo na závod za 1 000,-Kč zapůjčit. A stánek Trailpointu, kde vám s výběrem těch správných bot poradí ti nejpovolanější, a kde budete mít možnost si boty přímo na závod i bezplatně zapůjčit a vyzkoušet.

Blue70 – partner Czech Swimrun Tour 2019

Dále pro vás bude opět k dispozici několik sad na spojení závodníků, které budou k zapůjčení zdarma, a které jsme na základě vašich podnětů po minulém závodě opět o něco vylepšili. A tentokrát si na závod budete moci za symbolický poplatek zapůjčit i pár kusů plaveckých pacek a piškotů (pullbuoyů).

Věříme, že pro vás tyto možnosti budou dostatečné a že jich využijete:-)

Vyhlášení výherců všech cen bude součástí vyhlášení celkových výsledků Czech Swimrun Tour za rok 2019, které proběhne ihned po skončení a slavnostním vyhlášení výsledků Swimrun Slapy 2019.  Přítomným budou ceny přímo předány.

A na závěr přidáváme informaci pro všechny, kteří by si letos ještě chtěli vyzkoušet ještě jeden zahraniční swimrun…Tento týden proběhne na našem facebooku soutěž o startovné zdarma pro 2 týmy na swimrun v Polské Solině! Pro více informací sledujte náš fb.

organizátoři