Bližší informace k 1. závodu na Orlíku

25 dubna, 2018

Zdravíme všechny zájemce o swimrun,

a níže uvádíme bližší informace k 1. závodu v rámci Czech Swimrun Tour, pořádaném 19. května 2018 v okolí vodní nádrže Orlík. Pokud byste zde nenašli, co hledáte nebo byste chtěli vědět, neváhejte se nám ozvat!

S přáním pěkného dne,

pořadatelský tým Czech Swimrun Tour 🙂


/ 1   Zveřejnění trasy závodu

propozicích závodu nyní najdete umístěné náhledy tras pro obě kategorie. V obou případech se podíváte na oba břehy Vltavy, kde je trasa vedena jak po lesních a polních cestách, tak po úzkých pěšinkách i mimo ně. Jsme rádi, že podíl asfaltových úseků se podařilo na trati STANDARD udržet pod 10% a na trati SPRINT pod 15% celkové vzdálenosti!

Mimo to si také budete moci vychutnat krásný plavecký úsek směřující přímo k zámku Orlík s následným proběhnutím přímo kolem zámku a přes zámeckou zahradu!

Věříme, že se Vám finální trasa bude líbit minimálně tak, jako nám!

Czech Swimrun Tour - Orlík - mapa závodu standard

Czech Swimrun Tour – Orlík – závod standard

Czech Swimrun Tour - Orlík - mapa závodu sprint

Czech Swimrun Tour – Orlík – závod sprint

 

 

 

 

 

 

 


/ 2   Zázemí závodu

Zázemí závodu na Orlíku bude v prostorách autokempu Velký Vír. Pokud byste měli zájem přijet do kempu již v pátek, je k noclehu možné využít vyhrazeného prostoru pro stanové městečko (zdarma) nebo se dohodnout s provozovatelem kempu na ubytování v chatičkách. Parkování v areálu je pro závodníky v den závodu zdarma.

Všichni závodníci mají v ceně startovného po doběhu nárok na jedno teplé jídlo. V případě potřeby pak bude v blízkosti startu/cíle k dispozici také restaurační zařízení občerstvením a s teplou kuchyní. Plánek zázemí najdete již brzy také v propozicích závodu.


/ 3   Sháníte parťáka?

Nedaří se Vám mezi známými sehnat kolegu/kolegyni pro swimrun závod? Zkuste to na našem facebooku nebo se ozvěte přímo nám na registrace@swimruntour.cz.