Backwaterman Swimrun 7. 7. 2019

24 června, 2019

Pokud byste si chtěli vyzkoušet swimrun i v zahraničí a nechce se Vám cestovat daleko, máme pro Vás hned několik dobrých zpráv.

První z nich je, že 7. července 2019 se bude konat první ročník Backwaterman Swimrunu, a to hned kousek za česko-rakouskými hranicemi. Dojezdová vzdálenost z Brna jsou pouze necelé 2 hodiny.

z místa konání Backwater swimrun

Hned vzápětí přidáváme druhou dobrou zprávu, a to, že všichni účastníci Czech Swimrun Tour se mohou na tento závod registrovat s 30 % slevou. Kdo máte zájem, kontaktujte nás přes facebook nebo info@swimruntour.cz. Námi zaslaný slevový kód použijete během online registrace zde.

Backwaterman Swimrun se koná v okolí vodní nádrže Ottensteiner, a vede přes zátoky podobné fjordům, které vytváří jedinečnou přírodní scenérii. Závod si můžete vyzkoušet hned ve třech vzdálenostech:

  • Swimrun Trial – celkově cca 7,5km dlouhá trať s 1,4 km plavání
  • Swimrun Halfmarathon – cca 22 km dlouhá trať s 5 km plavání
  • Swimrun Marathon – cca 40 km dlouhá trať se 7,8 km plavání

Na jednotlivých tratích na Vás čeká bohatá poznávací tour s hradem Ottenstein, přehradní hrází, zříceninou Lichtenfeld, či hrady Dobra a Waldreichs. Pro některé bude možná lákavé i to, že na dvě kratší tratě se můžete přihlásit také jako jednotlivci. U nejdelší maratonské je registrace možná pouze pro dvojice.

z místa konání Backwater swimrun

Voda v červenci zde obvykle má teplotu kolem 22 °C a nabízí ideální podmínky pro všechny. Přijďte a nechte se inspirovat jedinečným prostředím, rakouskými fjordy a pamětními místy mocnářů Waldviertelu.

Více informací o tomto závodu naleznete na https://www.backwaterman.at/english/swimrun/.

z místa konání Backwater swimrun

A závěrem přidáváme ještě jednu dobrou zprávu. Stejně jako v minulém roce Vám nabízíme startovné pro 3 týmy zdarma na závod Solina Swimrun u našich polských sousedů, který se koná týden po našem posledním závodě na Slapech, tedy 14. září 2019. Pokud se chcete zúčastnit soutěže o startovné, sledujte náš facebook!