Staňte se partnery seriálu Czech Swimrun Tour!

Seriál závodů Czech SwimRun Tour by nevznikl bez pomoci našich partnerů, kterým patří velké poděkování. Děkujeme!

Další partnery stále sháníme, staňte se jím také!

Generální partner

Vaše logo

zde může být libovolný text, odkaz na web, ad.

Hlavní partneři

Naši partneři

logo Blue70
Špičkové neopreny, kombinézy a plavecké doplňky Blueseventy u nás už 15 let zastupuje Petr Vabroušek. Značka tradičně zaměřená na triatlon a bazénové plavání nově přichází i s neoprenem Alliance, speciálně vyvinutým pro potřeby swimrunu. Všichni registrovaní účastníci získávají na zboží Blueseventy slevu 20%.
logo Trailpoint 300px
Traipoint je místo kde potkáš závodníky i hobíky, holky co uběhnou 100 mil na jeden zátah, borce s desítkou pod 33 minut, mistry světa, závisláky který naběhaj za tejden tolik jako ty za celej měsíc ale i obyčejný smrtelníky pro který se stalo běhání celoživotní vášní, nutností, ventilem, drogou…
Outfanatic.com - logo - velké - transparent
Portál Outfanatic.com je sociální sítí a prostorem pro všechny, kdo sportují v přírodě.
Najdete na něm články, kalendář akcí, fotogalerii, inzeráty lidí prodávajících vybavení nebo hledajících parťáky a spoustu dalšího. Obsahově se zaměřují hlavně na praktické informace typu kdy, kde, co a jak.
logo-swimrun-pl
Oficiální webové stránky swimrun závodů v sousedním Polsku. Pro nás nejbližší zahraniční swimrun na Solinském jezeře již má několikaletou tradici. Od roku 2019 si navíc můžete swimrun vyzkoušet i na jezeře Jeziorak
logo Czechman

Vyhlášený mezinárodní závod v triatlonu s propozicemi 1,9km plavání, 90km cyklistiky a 21,1km běhu. Zazávoďte si v krásné lokalitě Dolan a Staré Ždánice.
https://www.czechman.cz/

powered_by_orgsu
ORGSU poskytuje pro organizátory a pořadatele závodů soubor online služeb integrovaných v jednom kompaktním prostředí, které s organizací akce hodně pomůže. Jak uvádějí, „ORGSU není normální průměrný software. Je to umění, které si každý může dovolit”.
logo Lesy Čr
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p. Akce Czech Swimrun Tour 2019 se koná na územích, které spravuje státní podnik Lesy České republiky, jsou to i Vaše lesy, chovejme se tady ohleduplně.
Atex SW black
Oblečení v malých sériích vyrábíme pro mnoho sportovních odvětví již více než dvacet let a výhradně v dílnách plných šikovných lidí. Jednu máme v Brně, další v Jeseníku. Většina našich zákazníků, sportovních nadšenců či profesionálů, je z České a Slovenské republiky. Výjimkou však nejsou ani sportovci-zákazníci z Rakouska, Německa, Francie a dalších evropských zemí..
Logo MSZ Benešov
Společnost Městská sportovní zařízení Benešov s.r.o. je provozovatelem Veřejného tábořiště Nová Živohošť, místa kde proběhne 3. závod Czech Swimrun Tour 2019. Klidné a čisté prostředí rekreačního areálu s dlážděnými chodníčky a vzrostlými stromy tvoří příjemnou atmosféru parku, která umožní báječnou relaxaci a odpočinek. Chcete si užít příjemnou rodinnou dovolenou v klidném českém kempu na Slapech, nebo vybíráte lokalitu s ubytováním pro uspořádání teambuildingu ve Vaší společnosti? Nabízíme stylové ubytování u Slapské přehrady s veškerým komfortem a malebnou přírodou kolem. Nová Živohošť je ideálním místem pro aktivní dovolenou či relaxaci u vody.