Staňte se partnery seriálu Czech Swimrun Tour!

Seriál závodů Czech SwimRun Tour by nevznikl bez pomoci našich partnerů, kterým patří velké poděkování. Děkujeme!

Další partnery stále sháníme, staňte se jím také!

Generální partner

Vaše logo

zde může být libovolný text, odkaz na web, ad.

Hlavní partneři

Naši partneři

logo Blue70
Špičkové neopreny, kombinézy a plavecké doplňky Blueseventy u nás už 15 let zastupuje Petr Vabroušek. Značka tradičně zaměřená na triatlon a bazénové plavání nově přichází i s neoprenem Alliance, speciálně vyvinutým pro potřeby swimrunu. Všichni registrovaní účastníci získávají na zboží Blueseventy slevu 20%.
logo dressme

E-shop s nabídnou sportovního oblečení a doplňků světových značek za nejlepší ceny. Budeme se také na Vás těšit v našem stánku v zázemí startu a cíle Swimrun Slapy.
https://www.dressme.cz/

logo-swimrun-pl
Oficiální webové stránky závodu Swimrun v nedalekém Polsku. Již několikátým rokem jsou pořadatelé tohoto stále více oblíbeného seriálu.
Outfanatic.com - logo - velké - transparent
Portál Outfanatic.com je sociální sítí a prostorem pro všechny, kdo sportují v přírodě.
Najdete na něm články, kalendář akcí, fotogalerii, inzeráty lidí prodávajících vybavení nebo hledajících parťáky a spoustu dalšího. Obsahově se zaměřují hlavně na praktické informace typu kdy, kde, co a jak.
powered_by_orgsu
ORGSU poskytuje pro organizátory a pořadatele závodů soubor online služeb integrovaných v jednom kompaktním prostředí, které s organizací akce hodně pomůže. Jak uvádějí, „ORGSU není normální průměrný software. Je to umění, které si každý může dovolit”.
logo Lesy Čr
Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p. Akce Czech Swimrun Tour 2018 – závod Orlík se koná na území, které spravuje státní podnik Lesy České republiky, jsou to i Vaše lesy, chovejme se tady ohleduplně.
Atex SW black
Atex Sportswear je 100 % česká společnost vyrábějící kvalitní sportovní oblečení v malých sériích pro mnoho sportovních odvětví. Oblečení vyrábí již více jak 20 let, a to výhradně v dílnách v České republice. Jejich oblečení obléká česká reprezentace v biatlonu, veslování, triatlonu, severské kombinaci, bobu, snowboardcrossu, zápasu, běžeckém lyžování a dalších sportech.